پاور بانک ها – قسمت پایانی

راهنمای خرید پاور بانک و شارژر همراه مناسب که شارژرهمراه هم نامیده می‌شود،

در حال حاضر بهترین راهکار برای جلوگیری از اتمام باطری پاور بانک است

پاور بانک-  POWER BANK :

پیچیدگی و کارکردهای زیاد ، اتصال مداوم به شبکه اینترنت موبایل یا شبکه بی سیم اسمارت فون‌ها و گجت‌ها مسلما باطری بیشتری مصرف کرده و این برای کاربران یقینا لذت بخش نیست که در هنگام کار با تلفن همراه هوشمند و تبلت خود ناگهان با مشکل از دست رفتن و تمام شدن شارژ باطری مواجه شوند
وقتی در سفر هستید یا به تفریح رفته‌اید و گوشی و تبلت خود را به همراه دارید، در میان جنگل و دره زمانی که می‌خواهید از یک لحظه زیبا عکس بگیرید، ناگهان باطری شما تمام می‌شود! مطمئنا شما ناراحت و گیج و آزرده خاطر خواهید شد. به عنوان یک تاجر اگر در میان فعالیت‌های خود دچار چنین مشکلی شوید تمرکز روی کارتان را از دست خواهید داد و در موقعیت‌های نظیر اینها یک شارژر پرتابل و مسافرتی راهگشای مشکلات شما خواهد بود
با توجه به اینها، حال می‌توانید نیاز خود به یک شارژر همراه، پرتابل و مسافرتی قابل اطمینان درک کنید
بسیاری از افراد ممکن است در خرید پاور بانک و شارژر همراه تردید داشته باشند و یا دچار اشتباه بشوند؛ در این مقاله سعی خواهیم کرد نکاتی را جهت انتخاب صحیح و خوب یک پاور بانک همراه ارائه کنیم

SuperStone3-#3

ویژگی‌های پاور بانک و شارژر همراه : 

برخی از کاربران ممکن است فکر کنند که پاور بانک فقط به این معنی است که باطری را شارژ می‌کند، در حالی که پاور بانک‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که مرتبط با گجت شماست. بنابراین بهتر است پاور بانکی با ویژگی‌های که ذکر می‌کنیم انتخاب کنید
الف. حفاظت در مقابل اتصال کوتاه
می‌دانیم که آتش اغلب توسط یک اتصال کوتاه ایجاد می‌شود. شارژر همراهی را انتخاب کنید که سیستم حفاظتی در مقابل اتصال کوتاه را داشته باشد.
ب. حفاظت در مقابل شار بیش از حد
ما به پاور بانکی نیاز داریم که جریان الکتریسیته را، زمانی که شارژ باطری کامل شد، قطع کند. برای اینکه شارژ بیش از حد حتما عمر باطری پاور بانک و باطری دستگاه در حال شارژ را کوتاه می‌کند
پ. حفاظت در مقابل دمای بالا
بهتر است شارژر همراه دارای طیف دمای کارکرد بالایی باشد
ت. خاموش شدن خودکار
این ویژگی را در واقع می‌توان هم ردیف قابلیت حفاظتی دانست که با اتمام شارژ دستگاه جریان قطع شود تا دستگاه آسیب ندیده و دمای داخلی آن افزوده نشود.
ج . توجه به کیفیت ساخت و سلول‌های پاور بانک
مطمئن شوید که باطری‌های پاور بانک اصلی باشند. پاور بانک‌های با کیفیت بالا دارای کانکتورهای خوب و چراغ هشدار دهنده باطری هستند.
د . قیمت پاور بانک
هیچ وقت به دنبال پاور بانک‌های بی نام و نشان با قیمت‌های پایین نباشید، زیرا در آینده‌ای نزدیک خرید آن‌ها افسوس شما در پی خواهد داشت!

 

ThunderPower-#5

شما با استفاده یک پاور بانک مطمئن گجت و وسایل خود را از مشکلات احتمالی در امان نگه خواهید داشت. همیشه از برندهای مطمئن دارای ضمانت استفاده کنید .
از آنجایی که دستگاه های موبایل قدرتمندتر شده اند، به انرژی بیشتری برای ادامه ی کار نیاز دارند. میانگین عمر باتری موبایل های هوشمند پیشرفت چندانی در سال های اخیر نداشته است، که به نسبت مردمی که برای دسترسی به شبکه های اجتماعی، موسیقی و سایر سرگرمی به آنها تکیه دارند ناامید کننده است. پاور بانک می تواند انرژی لازم برای روشن ماندن تلفن های هوشمند در استفاده های زیاد در کل روز و یا حتی استفاده های معمولی و یا کم در طول هفته را تامین کند.
افزایش عمر تلفن هوشمندتان می تواند خصوصاً وقتی که در سفر هستید و مطمئن نیستید که می توانید به پریز برق برای شارژ کردن آن دسترسی داشته باشید، مفید باشد. بهترین پاوربانک ها به آسانی قابل حمل هستند که به شما اجازه می دهند تا وقتی تمام روز بیرون از خانه هستید آنها را به همراه داشته باشید. پاوربانک های با ظرفیت بالا می توانند تلفن های هوشمند کاملاً خالی را سه تا چهار بار شارژ کند و این در حالی است که هیچ پریز برقی در دسترس نیست و همزمان به دستگاهتان دسترسی کامل دارید.
وقتی که به دنبال یک پاور بانک هستید تنها چند گزینه دارید. ما ۲۵ محصول را بررسی کردیم و آنها را به ۵ عدد از بهترین پاوربانک ها محدود کردیم. بعضی از آنها را به دلیل ظرفیت و بعضی را به دلیل قیمتشان حذف کردیم. وقتی که شما در راه هستید، می خواهید مطمئن باشید که پاوربانکتان می تواند دستگاهتان را برای مدتی طولانی شارژ نگه دارد. به همین دلیل ما پاور بانک های با ظرفیت بالا را انتخاب کردیم

 

ThunderPower-#3

* نکاتی که باید درباره ی پاوربانک ها بدانید
پیش از اینکه تصمیم به خرید پاور بانک ها بگیرید، چند نکته ی مهم درباره ی پاور بانک ها هست که باید بدانید.ورودی برای هر پاور بانک به طور قابل ملاحظه ای در میان هرکدام متفاوت است. در حالی که در ابتدا کمی فنی به نظر می رسد، ما در طول تمامی این اطلاعات همراه شما خواهیم بود و موارد مربوط را توضیح خواهیم داد.
* خروجی ترکیبی
بیشتر پاور بانک ها حداقل دو پورت یو اس بی دارند که معمولاً ۱ یا ۲٫۴ آمپری هستند. این بدین معنی است که پورت ها می توانند تا ۱ آمپر یا ۲٫۱ آمپر را پشتیبانی کنند. چیزی که سخت است پیدا کردن بالاترین خروجی در میان تمام پورت هایی است که پاور بانک می تواند پشتیبانی کند. برای مثال دو پورت دارد که یکی ۱ آمپری و دیگری ۲٫۱ آمپری است. خروجی کلی پاور بانک ۳ آمپر است
این بدین معناست که اگر از ظرفیت هر دو پورت این دستگاه همزمان استفاده کنید زمان شارژ برای دستگاه شما سریعتر خواهد بود. همه ی پاور بانک ها خروجی ترکیبی به اندازه ی کافی بزرگی ندارند که از عهده ی استفاده ی همزمان از همه ی پورت های یو اس بی بربیایند. این موضوع خصوصاً به این مربوط است که پاور بانک بیش از دو پورت یو اس بی داشته باشد.
* ورودی
داشتن یک پاور بانک برای شارژ کردن دستگاه های تلفن همراهتان بسیار خوب و مفید است، اما چقدر طول می کشد تا تمام ظرفیت پاور بانک شارژ و قابل استفاده شود؟ بدیهی است که شما می خواهد که این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد تا مجبور نباشید وقتی خواب هستید پاور بانک را شارژ کنید. بهترین محصولات در شش ساعت یا کمتر به شارژ کامل می رسند. بعضی تا ۱۲ ساعت طول می کشند که زمان بسیار طولانی است. پس چه چیز مشخص می کند که یک پاور بانک چقدر سریع شارژ می شود؟ عواملی برای سنجیدن این موضوع وجود دارد
طبعاً یک باتری با ظرفیت بالاتر مدت زمان بیشتری برای شارژ به نسبت باتری با ظرفیت پایین لازم دارد. عامل مهم دیگر میزان شدت جریان آمپر پورت یو اس بی ورودی است. این مورد به تعیین میزان عبور جریان برق از طریق سیم شارژ یو اس بی به باتری کمک می کند. بهترین پورت های ورودی یو اس بی می توانند تا ۳ آمپر را پشتیبانی کنند که عموماً باعث می شوند تا زمان شارژ شدن ۶ ساعت یا کمتر باشد.
ThunderPower-#1
* قابلیت حمل
اگر پاور بانک های تلفن همراه برای اینکه به هرجا می روید آنها را به همراه داشته باشید خیلی سنگین باشند، چندان مناسب نیستند. شما نه تنها باید به حجم آنها توجه کنید بلکه باید وزن و شکل آنها را هم مد نظر داشته باشید. پاور بانک مربع شکل به نسبت مستطیلی شکل ها چندان برای قرار گرفتن در هر مکانی مناسب نیست. این موضوع توجیه می کند که چرا بیشتر تلفن های هوشمند به شکل های مستطیلی ساخته می شوند چرا که شکلی بسیار قابل حمل تر است.
* دوام
شما می خواهید هرجا که تلفن همراهتان هست، پاوربانکتان را به همراه داشته باشید. این به معنی سفرهای بسیار و اتفاقات و آسیب هایی که ممکن است که در طول آن بیفتد.جاسازی فلزی می تواند تفاوت بزرگی نه تنها در زیبایی شناسی پاوربانک ها داشته باشد بلکه به طول عمر آن هم اضافه کند.
استفاده از مواد فلزی این تضمین را می دهد که دستگاه از بیشتر سقوط ها و آسیب های نرمال جان سالم به در خواهد برد. همچنین در هدایت حرارت به بیرون و دور کردنش از اجزای داخلی پاور بانک که خودش به افزایش طول عمر باتری کمک میکند، موثر است. درباره ی تمامی وسایل الکترونیکی، خنکی بهتر است و کاهش حرارت به بهبود عملکرد کمک می کند.
Flash-Magicstick-5
افزونه های داخلی
شما نمی خواهید که به طور مداوم در پی این باشید که چه میزان از شارژ پاور بانک شما باقی مانده است. بنابراین بعضی از نمونه های نشانگر لازم است. بسیاری از پاور بانک ها از نشانگرهای برای نشان دادن درصد شارژ باقیمانده استفاده میکنند. بهترین نشانگر دارای بیش از چهار برای نشان دادن دقیق تر درصد شارژ باقیمانده است.
در حالی که افزونه ای مانند چراغ ممکن است بیهوده به نظر برسد اما می توانند در موقعیت های زیادی، بسیار مفید باشند. هشدار کمبود باتری خصوصاً وقتی در حال شارژ کردن دو دستگاه همزمان که شارژ باقی مانده ی پاور بانک را به سرعت کاهش خواهد داد، هستید بسیار مفید خواهد بود
پاور بانک ها - قسمت پایانیTASVIR COMPANY
00

Leave a Reply

ثبت نام در سایت