پاور بانک ها – قسمت دوم

LOGO_GO

امروزه انواع پاور بانک با طرح ، ظرفیت ، ابعاد و کاربردهای گسترده بطور وسیع در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است که با توجه به نوع دستگاهی که می خواهید شارژ نمایید می توانید پاور بانک مورد نظر خود را از میان طیف وسیع مدل های متنوع انتخاب نمایید .

1223

از جمله استاندارد های لازم برای یک پاور بانک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- امکان شارژ مجدد پاور بانک – باتری تعبیه شده در این دستگاه ها طوری است که می توانید بار ها آن را شارژ واستفاده نماییدو در صورت عدم استفاده از آن نیز شارژ را به مدت یک سال در خود ذخیره می نماید .
۲- قطع جریان برق بصورت اتوماتیک دستگاه پاور بانک باید طوری طراحی شده باشد که وقتی شارژ دستگاه کامل شد بصورت اتوماتیکشارژ را قطع کندتا به باتری دستگاه آسیب وارد نشود .

257858

۳- شارژ سریع دستگاه – پاور بانک باید بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن باتریدستگاه شما را بطور کامل شارژ نماید .
۴- انتقال یکنواخت جریان بدون نوسان- پاوربانک های استاندارد طوری طراحیمی شوند که روندانتقال برق به باتری دستگاه بصورت کاملا یکنواخت انجام شودتا به باتری دستگاه آسیب وارد نشود .

987

۵ – سهولت در هنگام استفاده از پاور بانک – تولید کنندگان تخصصی پاوربانک ازآخرین تکنولوژی برای طراحی پاور بانک استفاده می کنند تا با بیشترین کاربری همراه باشند و شما را در هنگام استفاده از دستگاه محدود نکنند و مهمتر اینکه ازتشعشعات مضر دستگاه در هنگام شارژ شدن جلوگیری کنند تا شما بتوانید براحتیاز آنها در هنگام شارژ شدن استفاده نمایید .

20140228-MFi-Program-01

۶- استاندارد های خاص – از آنجایی که پاور بانک ها مستقیما به باتری متصل می شوند لذا باید کلیه استانداردها وگواهینامه های لازم را جهت حصول اطمینان از عدم آسیب رساندن به باتری داشته باشند برای مثال پاور بانکهایی هستند که صرفا برای محصولات کمپانی اپل طراحی و ساخته می شوند که تنها برخی ازآنها موفق به کسب تاییدیه ” MFI ” از کمپانی اپل می گردند .لذا مصرف کنند گان محصولات اپل می توانند با اطمینان خاطر از محصولات دارای این تاییدیه برای شارژ دستگاه خود استفاده نمایند و مطمن باشند که هیچگونه آسیبی به دستگاهشان وارد نمی گردد

تفاوت کجاست :

20140506_1135471-1280x720
پاور بانک های کارخانه های شناخته شده و معتبر جهانی دارای کلیه ویژگیهای فوق می باشند و این اطمینان را به مصرف کنندگان می دهند که استفاده ازمحصولاتشان هیچگونه آسیبی به باتری دستگاه وارد نمی کنداین در حالی است که استفاده از پاور بانکهایی که فاقد نام تجاری معتبر واستاندارد های مذکور است باعث آسیب رساندن و ایجاد اختلالات جدی دردستگاه های ارزشمند مصرف کنندگان می گردد .
علت اصلی اختلاف قیمت پاور بانک های موجود علاوه بر طراحی ظاهری ،نام تجاری و … قابلیتهایی ارزشمندی است که پیش از این به آنها اشاره شد .
9451
پاور بانک ها - قسمت دومTASVIR COMPANY
00

Leave a Reply

ثبت نام در سایت