ضمانت اصالت کالا و گارانتی

originality

شرکت بازرگانی تصویر ؛ فقط کالای اصلی

 

شرکت بازرگانی تصویر اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی عرضه می‌کند. از آنجا که شرکت بازرگانی تصویر برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و تولید کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای برچسب گارانتی که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از شرکت بازرگانی تصویر خریداری می‌کنند شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند در ادامه شما می توانید با مراجعه به سایتهای رسمی برندها ی داخل سایت و مشاهده اطلاعات شرکت یازرگانی تصویر به همراه لوگو شرکت از صحت نمایندگی ما اطمینان حاصل فرمایید .
شما همچنین می توانید تمامی شرکتهایی که مدعی نماینده بودن از یک برند داخلی و یا خارجی هستند را با مراجعه به سایت رسمی شرکت اصلی برند در جهت احراز هویت و اصالت گفته هایشان چک بفرمایید
*مطمئن باشید در صورت نبود اسم آنها در سایت رسمی برند آنها صرفا یک فروشنده ساده می باشند
*در صورت وجود مشخصات آنها در سایت رسمی برند آنها نماینده معتبر جهت خرید بهتر و آسان تر به همراه کالایی مرغوب و ارائه خدمات شایسته شما عزیزان می باشند
شرکت بازرگانی تصویر نیز با اعتقاد و باور به رسالت مشتری مداری و صداقت ، خود را از این قاعده مثتثنی نمیداند و تلاش خود را برای ارائه بهترین کیفیت به انجام می رساند .
* متاسفانه به علت واردات خرد و متفرقه مشکلاتی برای خریداران در دریافت خدمات توسط وارد کنندگان متفرقه پیش می آید و اطمینان داشته باشید بهانه تحریم ها تا حدودی زیادی در بازار کالاهای محصولات دیجیتال صرفاً بازار گرمی برخی شرکتها برای ارائه کالای متفرقه به مشتریانشان بدون ارائه خدمات می باشد .

 

ضمانت اصالت کالا و گارانتیTASVIR COMPANY

ثبت نام در سایت