درباره شرکت بازرگانی تصویر

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

0

با درود بی پایان به شما همراه و کاربر گرامی  ؛
دفتر را با کلامی از وحی آغاز کردیم که الهام بخش و چراغ راه زندگی ما گردد .
شرکت بازرگانی تصویر با اتکا به پروردگار و توانمندی و پژوهش های مستمر کارکنان این مجموعه در عرضه تکنولوژی های نو و مدرن و دسترسی به دانش روز دنیا در منطقه سیلیکون ولی ایالات متحده امریکا تمام تلاش خود را در ورود این تکنولوژی ها و بهره برداری مفید در کشور عزیزمان ایران کرده است .
شرکت بازرگانی تصویر تلاش کرده است با اخذ گواهینامه و نمایندگی های فروش و پخش از شرکتهای تولید کننده و مادر در عرصه کالاهای دیجیتال و عرضه آن بصورت مستقیم به مشتریان و فروشندگان گرامی بدعتی نوین را در این ضمینه اراِیه نماید تا هم فروشندگان و مشتریان بتوانند با خاطری آسوده و قیمتی مناسبتر کالاهای   مورد نیاز خود را تامین نمایند .
شعار شرکت بازرگانی تصویر توکل به حضرت باری تعالی ، تحقیق و تلاش تا دستیابی به قله های موفقیت و خدمتگذاری به دوستان وفادارمان است .
کار گروهی، اتحـاد، اعتمـاد و هم بستـگی، خط سیـر شرکت بارگانی تصویر را در طول حیات خود می باشد .
تفکر، منش و روحیـه ای که حمایت پروردگار و شما دوستان به ما قدرت داده است تا در پیشگاه مخاطبین، پیشرو، توانمند و قابل اطمینان جلوه نماییم .
شرکت بازرگانی تصویر کوشیده است که آشنایـی همراه، صـادق و همیشگی برای خود، دوستان، شرکا و مشتریان خود باشـد تا در تمام فصول همراهیش، تجربـه ای متمایـز و جامـع را در اختیـار آنها قـرار دهنـد .
اطلاع رسانی و ارتقا سطح آگاهی و دانایی مشتریـان از طریق متـدهای بازاریابـی و روابط عمومـی، فراهم کردن بهتریـن و مطمئن تریـن سخت افـزارها و نرم افزار هـای جهان و بستـری جامـع و سریـع برای دسترسـی آسـان کاربران به آنها به واسطه مهندسی محصول دقیـق و شبـکه توزیـع و پشتیبـانی و حمایت دائمـی مشتریـان در غالب خدمـات پس از فروشـی نمونـه، زنجیـره توانمنـد شرکت یازرگانی تصویر در پیـش رانـدن و پیشـرو بـودن بـه شمـار می آیـد.
شرکت بازرگانی تصویر یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات کشور به شمار می آید
مجموعه ای که با بهره جستن از امکانات و دانش فنی غنی، همواره کوشیده است بستری مناسب برای رشد و ارتقاء سطح علمی و کیفی کاربران ایرانی فراهم سازد. ارائه مستمر اطلاعات به مشتریان و ایجاد فضایی امن برای نیرو بخشیدن به قدرت انتخاب آنها، گزینش و عرضه برجسته ترین محصولات و راهکارهای نوین در زمینه فن آوری اطلاعات در کنار پشتیبانی و خدمات مناسب، مسیر یکتایی است که شرکت بازرگانی تصویر را در به وجود آوردن حس خوب خرید نزد مشتریان خود سربلند کرده است. احساسی که امروزه نامی خوش، قابل اطمینان و متمایز از شرکت بازرگانی تصویر ساخته است .
محصولات مدرن ، متعدد و متنوعی با نشان های برتر بین المللی و پیشرو در تکنولوژی دیحیتال در بازارهای داخلی کشور تحت پشتیبانی و حمایت شرکت بازرگانی تصویر قرار گرفته است. مراحل رساندن محصول به دست مشتری، شامل بررسی و انتخاب مدل ها، سیاست های قیمت گذاری، موجود کردن محصولات و پخش آن در شبکه فروش شرکت و یا خرید مستقیم و نهایتا ارائه خدمات پس از فروش گسترده، همگی توسط کارشناسان و متخصصین با تجربه شرکت بازرگانی تصویر صورت می گیرد، با این رویکرد که رضایت همه جانبه مشتریان شرکت کسب شود.
از آنجایی که نیازهای کاربران روز به روز در حال تغییر می باشد، شرکت بازرگانی تصویر نیز همواره سعی بر این داشته که طیف وسیعی از محصولات و کالاهای مدرن ، کارآمد ، به روز شده و برتر ، با کیفیت بالا را از شرکتهای صاحب نام در اختیار مشتریان خود قرار دهد .
شرکت بازرگانی تصویر جهت تامین هر کدام از این محصولات با بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده دنیا همکاری می کند. این شرکت همواره تمام تلاش خود را برای جذب جدیدترین و معتبرترین برندها و محصولات جهانی به کار گرفته و از نام شرکت بازرگانی تصویر به عنوان ابزاری قدرتمند در این راستا بهره می گیرد

 

1

 

خدمات شرکت بازرگانی تصویر به مدرنیزه کردن ، همگام با بازار های جهانی و سرویس دهی هر چه بهتر اهتمام دارد.
سعی داریم در طی مدت کوتاهی با رعایت استانداردهای فنی و ارتباط مداوم با مشتریان، گارانتی شرکت بازرگانی تصویر به عنوان یکی از برترین گارانتی های محصولات کامپیوتری در بازارهای ایران معرفی گردد و به امید روزی خواهیم بود که نه تنها دارای برترین گواهینامه ها باشید بلکه افتخار این را کسب نماییم که طیف گسترده و حداکثری از مشتریان رضایتمند را به همراه داشته باشیم .
امید داریم در راستای گسترش ارائه خدمات منحصر به فرد، به موقع و با کیفیت بالا، تعداد نمایندگان فروش و شعب خدمات پس از فروش شرکت بازرگانی تصویر در سراسر کشور همواره رو به رشد باشد تا بتوانبم خدمتی بهتر به مشتریان خود ارائه نماییم .
آموزش تخصصی مداوم کارشناسان فروش و نمایندگان شرکت بازرگانی تصویر سرلوحه کار ماست .
رعایت حقوق مصرف کنندگان و پاسخگویی مناسب به خواسته های مشتریان و جلب رضایت آنها، برجسته ترین امتیاز شرکت بازرگانی تصویر در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش می باشد.
همکاران ما در بخش فنی امکان پیگیری کالاهای تحت گارانتی شرکت بازرگانی تصویر به صورت آنلاین و امکان طرح سوال به صورت آنلاین از کارشناسان فنی را برای مشتریان فراهم آورده اند .
شرکت بازرگانی تصویر به جهت سرعت عمل در پاسخگویی به مشتریان و ارتباط مستقیم با نمایندگان و شعب، پیگیری کالا ، ارسال پیامک و … از نرم افزار های گسترده ای بهره می گیرد.
ارائه خدمات پس از فروش منحصر به فرد از مهمترین عوامل اصلی شهرت نام شرکت بازرگانی تصویر بوده و عاملی مهم برای افزایش اعتبار و سهولت عرضه عمده کالا به مشتریان اصلی این شرکت می باشد.

 

2

 

امروزه کارایی و اثربخشی فرایندهای سازمانب از مباحث قابل تامل شرکتها می باشد . با مطالعات علمی باید به این پرسش پاسخ داد که چگونه   می توان اثربخشی فرایندهای سازمان ها را بهبود بخشید. صاحبنظران معتقدند که یکی از راههای افزایش اثربخشی سازمانها ، بهبود کیفیت خدمات و منظور از آن، تامین نیازها و انتظارات مشتریان است و ما حداکثر تلاش خود را به کار بسته ایم تا در این مهم سرافراز گردیم .
در سالهای اخیر توسعه اینترنت روش‌های خرید را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ، حدف واسطه ها و سودجویان و دسترسی به کالاهای اصلی و به روز ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر و در صرفه جویی زمان ما ، انتخاب هوشمندانه تر و کاربردی تر بودن کالا های خریداری شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم
امروزه بهای اوقات فراغت ، با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای درون شهری برای بسیاری از افراد اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر تصمیم بگیرند صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و در کنار جمع گرم خانواده اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید دارند.

 

3

 

فرایند انتخاب و خرید کالای دیجیتال به عنوان کالایی به شدت تخصصی و در عین حال مصرفی، همواره پیچیدگی‏‏‏‌های فراوانی را دارد و در عین حال به دلیل هزینه‏‏‏‌های نسبتا بالا، حساسیت بیشتری را برای مشتریان آنها دارد. با کاربردی تر شدن این طبقه کالا در زندگی امروزی و خلق شدن محصولات جدید با کاربردهایی نو و در عین حال ضروری برای همگان، انتخاب و خرید این دسته از کالاها هر روز با اهمیت‏‏‌تر و ضروری تر می‏گردند. کالاهایی که سطح ارتباطاتی ما را گسترده‌تر می‏‏‏‌کنند، آسایش بیشتر و امنیت بهتر را برای زندگی ما فراهم می‏‏‏‌آورند و یا اینکه روش‌‏‏های جدیدتری را برای انجام فعالیت‏‏‏‌های روزمره تعریف می‏‏‏‌کنند

 

4

 

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت شرکت بازرگانی تصویر و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در شرکت بازرگانی تصویر بوده است و همه ما نهایت تلاش خود را به عمل می‌آوریم تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین کالا ها و در وب سایت شرکت بازرگانی تصویر خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاوریم

 

امید است روزگاری باشد که در پناه حضرت دوست به عنوان شرکتی برتر و نوین در صنعت کالاهای مدرن در کشورعزیزمان ایران ، رضایت و اطمینان شما سروران گرامی را فراهم آورده و خواهشمندیم در این مسیر ما را با رهنمود ها ی سازنده خود یاری فرمایید .
و آخر این دفتر را با این شعر زیبا از حکیم ابوالقاسم فردوسی به پایان می بریم که :

 

6ف75678678

 

از اینکه وقت ارزشمند خود را در اختیار این شرکت قرار دادید از شما سپاسگذاریم .

با تقدیم احترام

شرکت بازرگانی تصویر

 

درباره شرکت بازرگانی تصویرTASVIR COMPANY

ثبت نام در سایت